Unicorn Pasta

: BE138
350,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
350 TL
20
440 TL
25
530 TL
30
620 TL
35
700 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasından en çok tercih edilen pastalarımızdan bir tanesi olan Unicorn pastamızdan doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinizin kendisini daha özel ve daha mutlu hissetmesini sağlamak için sipariş verebilirsiniz. Genellikle iki katlı olarak hazırladığımız Unicorn pastamız muhteşem görüntüsü ve lezzetiyle çok fazla beğenilmektedir.

 

En özel günlerinizi muhteşem bir pasta ile ölümsüz kılmak istiyorsanız kesinlikle hiç şüphe etmeden Unicorn pasta sipariş edebilirsiniz. En kısa süre içerisinde unicorn pasta siparişi vermek için sitemizde yer alan sipariş formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Yine sipariş formunda yer alan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati bilgiler de siparişinizin istediğiniz an elinizde olması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi Unicorn pasta modelimizde de İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz kargo imkanı sağlamaktayız.

 

Unicorn pasta modelimiz isteğinize göre 10 – 45 kişilik olarak üretilebilmektedir. Ayrıca sipariş formunda yer alan ürün yazısı kısmına da mesajınızı yazarak Unicorn pasta modelimizin üzerine yazı yazmamızı da talep edebilirsiniz.

 

Unicorn Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Unicorn Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek