Çizgi Film Karakter Pasta

: BE092
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çizgi filmler, çocukların en sevdiği yapımlardır. Günümüzde çocukların elinde tabletler veya akıllı telefonlar görsek de, çizgi filmler asla yok almamıştır. Birçok çocuğun en çok sevdiği aktivite hala çizgi film izlemektir.  Bu yüzden, pastalarında da sevdikleri çizgi film karakterlerinin hayallerini kurarlar.

 

Çocuğunuzun hayalini gerçekleştirmek ve ona bir Çizgi Film Karakterli Pasta almak istiyorsanız; Pastamburada.com, size uygun seçenekleri sunar. Butik pasta seçeneklerimiz arasında Çizgi Film Karakter Pasta modellerimiz de bulunmaktadır. Çizgi film karakterlerinin hangileri olduğunu, görünüşlerinin nasıl olduğunu seçebilirsiniz. Yani istediğiniz gibi bir Çizgi Film Karakter Pasta oluşturma şansınız mevcuttur. 

 

Siparişi en az iki gün önce vermeniz gerekmektedir.Sipariş ettiğiniz pasta, teslimatın yapılacağı günün sabahında yapılmaya başlanacak ve taze şekilde size sunulacaktır.  İstanbul’un her yerine ücretsiz gönderim yapan firmamız, pastanızı tam ihtiyacınız olan vakitte teslim edecektir. Kısacası, eğer çocuğunuza çizgi film karakterleri ile dolu bir doğum günü pastası almak istiyorsanız, uğramanız gereken adres sitemiz olarak gösterilebilir.

 

Çizgi Film Karakter Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çizgi Film Karakter Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek