Flamingo Pasta

: BE195
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Zarif ve sevimli flamingo figürlerinin kullanıldığı Flamingo Pasta, satın al diyerek çocuklarınızın ve/veya eşinizin doğum gününü kutlayacağınız organizasyonlarda kullanacağınız çok iyi bir seçenek olabilir. Tabi özel günlerinde katkı yapmak istediğiniz dostlarınız ve diğer sevdikleriniz için de bu model ya da diğer butik pasta modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Bu modelimizde kullandığımız flamingo figürleri 2 tane ve pembe renkli olarak hazırlanacaktır. Ama sipariş verdiğiniz tüm pasta modellerimizde ve bu modelimizde değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek ve sipariş formunu doldurarak istenen değişikliklerin yapılmasını ve pastanızın ihtiyacınız olan şekle getirilmesini, istediğiniz biçimde istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ücretsiz kargoyla yapılan pasta teslimatları; belirttiğiniz adrese, istediğiniz tarihte ve saatte yapılacaktır.

 

Flamingo Pasta sipariş et seçeneğinde ve diğer tüm butik pasta modellerimizin sipariş edildiği durumlarda pastayı teslim edileceği gün tasarlıyor ve isteğe uygun biçimde hazırlıyoruz. Yani pasta siparişinizi en taze ve lezzetli biçimiyle adresinize teslim ediyoruz. Size sadece pastanızı afiyetle yemek kalıyor.

 

Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek