Prenses Pasta

: BE032
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Görünüşü ve tasarımı ile en çok dikkat çeken ve en çok talep edilen butik pasta modellerimizden bir tanesi olan Prenses Pasta modeli; hem küçük çocukların doğum günü için hem de bu tarzı seven yetişkinlerin doğum günü için son derece uygun bir pasta modelidir.

 

15, 20, 25, 30, 35 kişilik olarak üretilebilen Prenses Pasta modelinin boyutu sizlerin istek ve taleplerinize göre ayarlanmaktadır. Sitemizde bulunan sipariş formuna Prenses Pastasını kaç kişilik istediğinizi, teslim tarihini, teslim saatini, teslim adresini, ürün içeriğini ve ürün yazısını girerek kendi kafanızda tasarladığınız şekilde sipariş verebilirsiniz. Prenses Pastasında istediğiniz bir değişikliği altta yer alan iletişim numarasından bizleri arayarak detaylı bir şekilde bize anlatabilirsiniz.

 

Ürünlerimizden sipariş verdiğiniz takdirde İstanbul ili içerisindeki ve her iki yakadaki tüm ilçelere ücretsiz kargoyla teslimat yapmaktayız. Sipariş verirken sipariş formuna belirtmiş olduğunuz tarihte ve yine belirtmiş olduğunuz saatte siparişiniz elinizde olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size ve konuklarınıza afiyet olsun!

 

Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prenses Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek