Ayıcık Ev Pasta

: BE087
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günlerinde ya da çocuklar ile ilgili yapılan tüm etkinliklerde Ayıcık Ev Pasta çok fazla tercih edilmektedir. Çocuklarınızın mutlu günlerinde onların mutluluğunu bu pasta ile katlayarak unutulmaz bir şölen haline dönüştürmek elinizde.

 

Doğum günleri başta olmak üzere birçok etkinlikte kullanılan Ayıcık Ev Pasta son derece dikkat çekici ve etkileyici bir tasarım olarak göze çarpmaktadır. Ayıcık Ev Pasta ya da diğer tüm pasta modellerimizden sipariş vermek istediğinizde sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, ürün içeriği (muzlu, krokan çikolatalı gibi.) ürünün teslim tarihi ve saati ile birlikte ürün yazısı (isim, iyi ki doğdun vb.) belirtmelisiniz. Ürün içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz ya da daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz alt kısımda verdiğimiz iletişim numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimiz teslimat gününde tasarlanarak hazırlanmaktadır. Ücretsiz kargo ile verdiğiniz adrese gününde ve saatinde, en taze şekliyle teslim etmekteyiz. Sipariş vermeden önce sitemizde yer alan tüm modellerimize bakmanızı öneririz!

 

Ayıcık Ev Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcık Ev Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek