Ayı Barni Yuvarlak Resimli Pasta

: BE366
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ayı Barni çocukların ilgisini çeken hayranlıkla izledikleri ya da kitaplarını okudukları bir karakterdir. Çocukların doğum günlerinde Ayı Barni Yuvarlak Resimli Pasta siparişi le onlara güzel bir armağan vermiş olacaksınız. Çocuğunuzu sevindirmek için Ayı Barni karakterli pasta hediye ederek onu sevindirebilirsiniz.

 

Çocuğunuzun sevdiği karakter pasta seçimi yanında pastanın tadını da yine onun seveceği tatlardan hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak olacaktır. Farklı istekleriniz var ise iletişim numaralarımızdan bu isteklerinizi bize bildirebilirsiniz.

 

Forma pastanın kaç kişilik hazırlanması gerektiğini belirtmelisiniz. Adresinizi açık bir şekilde doğru olarak yazmalısınız. Teslim edilecek tarih ve saati yazmanız halinde siparişiniz adresinize ücretsiz olarak İstanbul’un her ilçesine sorun yaşanmadan ulaşacaktır.

 

Ani bir karar ile pasta siparişi verecekseniz 1 gün öncesinden Ayı Barni Yuvarlak Resimli Pastanızı sipariş edebilirsiniz.

 

Pasta almak için en doğru adres Pastamburadasınız. Görsellerini gördüğünüz pastaların lezzetleri de mükemmel. Teslim gününde hazırlanması ürünlerin taze olması anlamına geliyor. Görseli ile bütünleşen lezzetler için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Ayı Barni Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayı Barni Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek