Hello Kity Yuvarlak Resimli Pasta

: BE371
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Günümüzde Hello Kity karakteri her alanda kullanılmaktadır. Çocuklar tarafından çok fazla beğenilen bu karakter çanta, ayakkabı, kalem gibi tüm eşyaların üzerinde yer almaktadır. Hayran olunan bu karakterin pastada bulunması çocuklar tarafından çok beğenilmektedir. Aileler çocuklarını mutlu etmek için hayran oldukları karakterin pastasını doğum günlerinde sipariş etmektedir.

 

Hello Kity Yuvarlak Resimli Pasta özel günlerin kutlandığı organizasyonlarda en iyi hediye olabilir. Online olarak verebileceğiniz siparişleriniz adresinize istediğiniz gün ve saatte ücretsiz teslim ediliyor. Pastalarımızın taze ve lezzetli olması için günlük olarak yapmaktayız. Sipariş formuna Hello Kity Yuvarlak Resimli Pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarih ve saati, ürün içeriği ve adres bilgilerini eksiksiz olarak girmelisiniz. Pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz bir not var ise ürün yazısı bölümünden bize iletebilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimiz hakkında bilgi almak ve pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz bu özel isteklerinizi iletişim numaramızdan bize iletebilirsiniz. Sorun yaşamadan taze ve lezzetli pastalar için bizi tercih edebilir ve mutlu gününüzü daha mutlu geçirebilirsiniz.

 

Hello Kity Yuvarlak Resimli​ pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hello Kity Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek