Dinazor Resimli Yuvarlak Pasta

: BE378
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan resimli pasta modelleri doğum günleri gibi farklı organizasyonlarda tercih edilmektedir. Özellikle erkek çocukları Dinazor Resimli Yuvarlak Pasta modelini gördüklerinde çok mutlu olmaktadırlar. Uygun fiyatları ile çok fazla tercih edilen modelimizi sipariş verebilir ve özel günlerinizi özel anılar olarak ileriki zamanlarda bir tebessüm ile hatırlayabilirsiniz.

 

Pasta siparişini online vermek için sitede yer alan sipariş formunu doldurmak yeterli oluyor. Hem pastanın resmini görebiliyor hem de kısa sürede siparişi tamamlayarak kutlamanın en önemli sorunu ortadan kalkıyor.

 

Sipariş formuna ürünün teslim edileceği adres, teslim tarih ve saati doğru olarak girilmiş ise Dinazor Resimli Yuvarlak Pasta gününde ve saatinde adrese ücretsiz olarak teslim edilir. Sitede yer alan yüzlerce pasta modellerini inceleyerek kutlamanıza uygun pasta modelini online sipariş edebilirsiniz.

 

Tüm modeller teslim gününde hazırlandığından hem taze hem de lezzetli olmaktadır. Görüntüsünün yanında taze olması misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram etmenizi sağlayacaktır. Hangi kutlama için olursa olsun bizimle iletişime geçin ve özel tasarım pastanızı hazırlayalım.

 

Dinazor Resimli Yuvarlak pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Dinazor Resimli Yuvarlak pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek