Thor Kare Resimli Pasta

: BE386
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Thor Kare Resimli pasta modelimiz farklı tasarım pasta seçimi yapmak isteyenler için güzel bir seçenek olacaktır. Arkadaşına, çocuğunu güzel bir kutlama yapmak isteyenler için pasta seçimi oldukça zordur. Sitemizde bu pasta seçeneğinin dışında yüzlerce pasta modeli yer almaktadır. Pasta siparişini internet üzerinden birkaç dakika içerisinde vermeniz mümkündür.

 

Özel gün kutlamaları için en önemli hazırlık pasta seçimidir. Online sipariş kolaylığı ile bu sorun kısa sürede halledilebilir. Yapılması gereken tek şey Thor kare resimli pasta sayfasında bulunan sipariş formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurmaktır. Pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, Teslimat adresi, teslim gün ve saati, ürün içeriği ve verilecek mesaj var ise pastanın üzerine yazılacak notu belirtmektir.

 

Ürünün içeriği ya da diğer pasta modelleri hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan veya Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve pastanın içeriğinde yapmak istediğiniz değişiklikler var ise bildirebilirsiniz.

 

Pastaların taze ve lezzetli olmaları için teslim gününde hazırlanması ve ücretsiz kargo ile adrese kadar teslim edilmesi kutlamalarınızın sorunsuz geçmesini sağlayacaktır

 

Thor Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Thor Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek