Süngerbob ve Arkadaşları Yuvarlak Resimli Pasta

: BE369
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum günü yaklaşıyor ve siz hala nasıl bir pasta modeli seçeceğinizi bilemiyorsanız çocuğunuzun en çok sevdiği karaktere uygun pasta seçimi yaparak onu daha mutlu edebilirsiniz. Süngerbob ve Arkadaşları Yuvarlak Resimli Pasta çocuğunuzun hayran olacağı pasta.

 

Doğum gününe davetli sayısına göre 10 kişilikten başlayarak 50 kişiliğe kadar pastanın büyüklüğü ayarlanmaktadır. Bu nedenle davetli sayısına göre pastanın kaç kişilik olacağını belirtmelisiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz olarak teslimat yapmaktayız. Önemli olan adres bilgilerinin doğru verilmesi, teslim gün ve saatin belirtilmesidir. Sipariş formuna tüm bilgiler eksiksiz yazılmalıdır.

 

Ürün içeriği hakkında bilgi almak için Whatsapp kanalından b izimle iletişime geçebilirsiniz. İçerikte değişiklik yapmak isterseniz bunu bildirebilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda pastanız gününde en taze hali ile elinize ulaşacaktır. Ürününüzü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

 

Süngerbob ve Arkadaşları Yuvarlak Resimli pasta dışında daha birçok pasta modeli sitemizde yer almaktadır. Uygun fiyatlar ile istenilen organizasyona uygun pasta modeli bulmak hiç de zor olmayacak.

 

Süngerbob ve Arkadaşları Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Süngerbob ve Arkadaşları Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek