Resimli Yuvarlak Pasta

Resimli yuvarlak pastalar diğer butik pasta modellerimiz gibi içeriğinde ve tasarımında dilediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz modellerdir. Resimli pastaların en önemli özelliğinin üzerinde yer alan resimler olduğunu düşünürsek, özellikle pastanızın üzerine koymamızı istediğiniz görseli sipariş formunyla birlikte göndermeniz iyi olacaktır.

Pastanız için seçtiğiniz görseli yükleyerek pastanız üzerinde bu resmin yer almasını sağlamanızın yanı sıra pastanızın içeriğine ve büyüklüğüne de siz karar vereceksiniz. Yine ürün sayfasındaki sipariş formunda yer alan seçenekleri kullanarak isteklerinizi bize bildirebilirsiniz.

Sadece birkaç dakika içinde doldurarak muhteşem lezzeti ve size özel sunumu ile hazırlanan pastanıza kavuşmayı garanti altına almış olacaksınız. Bu durum kutlamalarınızın başarısını ve misafirlerinizin mutluluğunu da garantileyecektir.

Online sipariş oluşturarak bizden talep ettiğiniz pastanız, belirttiğiniz teslimat gününün sabahında hazırlanarak en taze ve lezzetli haliyle size ulaştırılacaktır. 

Pastalarımızı İstanbul'un Avrupa ve Asya yakalarında yer alan tüm ilçelere ücretsiz kargo ile teslim ediyoruz. 

Canlı
Destek