Resimli Kare Pasta

Resimli kare pastalar enfes lezzetleri, zamanında teslimat ve ücretsiz kargo avantajlarıyla tüm kutlamaların şölen havasına bürünmesini sağlayacak!

Butik pasta modellerimiz arasında bulunan Resimli kare pastaları online sipariş formunu doldurarak birkaç dakika içinde sipariş edebilirsiniz!

Ürün sayfasında bulunan formu doldururken teslimat adresini, teslimat gününü ve saatini eksiksiz olarak vermeyi unutmayınız. Bu bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak verdiğinizde, teslimat sabahı hazırlanan pastanız istediğiniz zamanda ve ücretsiz kargo ile verdiğiniz adrese teslim edilecektir. İstanbul’un hem Avrupa hem de Asya yakalarına teslimat yapıyoruz.

Siparişiniz verirken pastanızın içeriğini, büyüklüğünü, üzerindeki resmin ne olacağını seçebilir ve üzerinde yer almasını istediğiniz yazının yani mesajınızın ne olacağını belirleyebilirsiniz.

Pastanızın üzerinde özel bir resmin yer almasını istiyorsanız, kendi seçtiğiniz görseli sipariş formunu doldururken yüklemelisiniz. Seçtiğiniz ürün veya diğer ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, WhatsApp seçeneğini kullanabilirsiniz.

Canlı
Destek