Hello Kity Kare Resimli Pasta

: BE363
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle kız çocuklarının sevdiği karakterin pastanın üzerinde yer alması çocukları mutlu ediyor. Hello Kity Kare Resimli Pasta siparişi için sitemizi ziyaret ederek resimli pastalar bölümünde yer alan modelimizi kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

 

Pastanın görüntüsü kadar tadı da harika. Sipariş veren müşterilerimizden olumlu dönüşler almak bizleri de mutlu ediyor. Online sipariş kolaylığından sizde faydalanabilirsiniz. Pastamburada.com adresinden sitemizde yer alan Hello Kity Kare Resimli Pasta ya da diğer butik pasta modellerimizden istediğiniz pastaya sipariş formunu doldurarak temin edebilirsiniz.

Pastalar özel günlerin vazgeçilmezleridir. Pastanın hem tadının hem de görüntüsünün güzel olması sevdiğiniz kişiyi daha mutlu edecektir. Ürünü misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Kutlamanız sorunsuz tamamlanacaktır.

 

Sipariş formuna adres, teslim gün ve saat, kaç kişilik pasta olacağı, ürünün içeriği bilgilerinin doğru olarak verilmesi pastanızın belirttiğiniz gün ve saatte adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

 

Özel günlerin özel pastaları farklı tasarımlar ile sitemizde yer almaktadır. Siz seçin biz sizin için hazırlayalım.

 

Hello Kity Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hello Kity Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek