Spiderman Kare Resimli Pasta

: BE364
230,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
230 TL
20
300 TL
25
370 TL
30
430 TL
35
500 TL
40
550 TL
45
620 TL
50
680 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Spiderman yani örümcek adam çocukların değil tüm yaş kesiminden insanların ilgisini çeken bir karakterdir. Özellikle erkekler tarafından çok beğenilmektedir. Oğlunuza, eşinize, erkek kardeşinize, erkek arkadaşınıza, babanıza ya da erkek arkadaşınıza Spiderman Kare Resimli Pastadan daha iyi bir sürpriz olamaz.

 

Herkesin görüntüsü ile beğendiği pasta aynı gün içerisinde imal edilmekte ve teslim edilmektedir. Gününde yapılan pasta taze olduğu için lezzeti de mükemmel oluyor. Gecikme olmadan tam zamanında adrese ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Kutlamanız böylelikle sorunsuz geçiyor ve lezzeti ile tadına doyum olmayan pasta misafirlerden tam not alıyor. Bu nedenle birçok müşterimiz bizlere memnuniyetlerini bildirerek bizleri tavsiye ediyor.

 

Resimli pastalar yanında butik pasta modellerimizde çok dikkat çekiyor. Birbirinden ilginç tasarım pasta modellerimize sitemizden göz atabilirsiniz. Online siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek kadar güzel bir duygu yok. Pastamburada sizlere verdiği kaliteli hizmetler ile yardımcı oluyor ve hizmeti ayağınıza getiriyor. Siz de uygun fiyatlı bu hizmetlerden faydalanın!

 

Spiderman Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Spiderman Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek