Iron Man Kare Resimli Pasta

: BE384
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1700 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2300 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Iron Man büyüklerin sevdiği bir film kahramanı olduğu kadar çocuklarında sevdiği bir çizgi film karakteridir. Sevilen karakterin pastanın üzerinde olması insanları oldukça mutlu eder. Doğum günü kutlamasında sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak istiyorsanız Iron Man Kare Resimli Pasta modelimizi sipariş ederek unutulmaz bir kutlama hazırlayabilirsiniz.

 

Sitede yer alan bu modelimizi ya da diğer pasta modellerimizi sipariş vermek için sitede yer alan sipariş formunu doldurarak online sipariş verebilirsiniz. Pastanın görselini görmek sipariş vermek isteyenler için pasta seçiminin yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, adres bilgileri, ürünün teslimat tarih ve saati, üzerine yazılması istenilen ürün yazısı belirtilmelidir. Pasta modeli hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürün içeriğinde değişlik yapmak için Whatsapp iletişim hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Iron Man Kare resimli pasta modelimiz teslim gününde en taze hali ile adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Sadece bu model değil tüm pasta modellerimizin taze ve lezzetli olması için aynı gün üretilmektedir.

 

Iron Man Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Iron Man Kare Resimli​ pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek