Şimşek McQueen Kare Resimli Pasta

: BE379
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1700 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2300 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen denildiğinde bu çizgi film kahramanını bilmeyen çocuk yok gibidir. Özellikle erkek çocukları tarafından izlenen ve beğenilen bir kahramandır. Bu kahramanın pastanın üzerinde resminin bulunması onları çok mutlu edecektir.

 

Şimşek Mcqueen Kare Resimli Pasta doğum gününde çocuğunuzu çok mutlu edecektir. Görünüşü ile yalnız çocukların değil büyük küçük herkesin ilgisini çeken bu model diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi en iyi malzemeler kullanılarak hazırlanır. En taze ve lezzeti ile adrese ücretsiz teslim edilir.

 

Bu modelimiz ile çocuğunu mutlu etmek isteyen aileler sipariş formunu doldurarak online sipariş verebilir ve çocuğunuzun doğum gününü mutlu bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Pastanın kaç kişilik hazırlanacağı size bağlıdır. Kaç kişilik istiyorsanız ona göre tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Formda belirtilen tarih ve saatte adrese teslim edilmektedir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak hem bilgi alabilir hem de ürünün içeriğinde yapmak istediğiniz değişiklikleri iletebilirsiniz.

 

Özel gün kutlamalarınız için sitemizde birbirinden farklı konseptler için hazırlanan modellerimizden seçim yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

 

Şimşek McQueen Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek McQueen Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek