Süngerbob ve Arkadaşları Kare Resimli Pasta

: BE362
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1700 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2300 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Süngerbob ve arkadaşları hem erkek hem de kız çocukları tarafından çok sevilen bir çizgi film karakteridir. Süngerbob izleyerek büyüyen çocuklara doğum gününde verilebilecek en güzel hediye Süngerbob ve Arkadaşları Kare Resimli Pasta olacaktır. Şık tasarımı ile yalnız çocukların değil her yaş kesiminin hayran olduğu pastanın tadı da harikadır.

 

İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun siparişiniz herhangi bir kargo ücreti talep edilmeden kapınıza kadar getirmekteyiz. Önemli olan sipariş formuna adresin doğru olarak yazılmasıdır. Adres yanında forma pastanızı hangi tarih ve saatte istediğinizi de belirtmelisiniz. Böylece hiçbir sorun yaşamadan istenilen gün ve saatte siparişiniz elinizde olacaktır.

 

Pastanın büyüklüğü de size bağlı. Doğum gününe davet ettiğiniz kişi sayısına göre pastanız hazırlanmaktadır. 5 kişilikten 50 kişiliğe kadar üretim yapmaktayız. Siparişlerinizi 1 gün önceden vermelisiniz. Süngerbob ve Arkadaşları Kare Resimli Pasta ve diğer tüm butik pastalar taze ve lezzetli olması açısından gününde hazırlanmaktadır. Pasta siparişi iiçin en doğru adreste bulunuyorsunuz.

 

Süngerbob ve Arkadaşları Kare Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Süngerbob ve Arkadaşları Kare Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek