Ejderha Resimli Kare Pasta

: BE383
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ejderha özellikle çocukların sevdiği bir karakterdir. Onlar için çok güçlü ve inanılmaz kahramandır. Doğum gününde Ejderha Resimli Kare Pasta onları mutlu etmek için farklı bir pasta seçeneği olabilir. Bu modelimizi sipariş et seçeneği ile online sipariş verebilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan yüzlerce pasta modellerimizden birisi olan bu pastanın siparişini vermek için sipariş formunu doldurmalısınız. Pasta modelinde değişiklik yapmak ya da diğer pasta modellerimiz hakkında bilgi almak için iletişim hattından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Pastalar özel gün kutlamalarının vazgeçilmezidir. Adres bilgileri, ürün içeriği, pastanın teslim tarihi gibi bilgilerin verilmesinin ardından pastanız gününde ve saatinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir. Pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz mesajı da bildirebilirsiniz.

 

Pastanın görünüşü yanında tadı ve taze olması da önemlidir. Bu nedenle pastalarımız teslim edileceği gün büyük bir titizlikle hazırlanır. Taze olarak ve en lezzetli hali ile misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

 

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve özel olduklarını hissettirmek için bu pasta modelimizi online olarak sipariş verebilirsiniz.

 

Ejderha Resimli Kare pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ejderha Resimli Kare​ pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek