Thor Yuvarlak Resimli Pasta

: BE387
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta siparişlerinizi internet üzerinden online olarak verebilirsiniz. Doğum günü gibi özel kutlamalarınız için resimli pasta kategorisinde yer alan Thor yuvarlak resimli pasta siparişinizi vererek özel günlerinizi daha özel ve unutulmaz bir gün olarak kutlayabilirsiniz.

 

Pasta siparişleriniz için öncelikle sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Formda yer alan ilçe, semt, teslim tarihi, teslim saati, ürünün içeriği kaç kişilik hazırlanacağı gibi bilgilerinin doğru olarak doldurmanız yeterli olacaktır Pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz not var ise bu isteğinizi ürün yazısı alanından iletebilirsiniz.

 

Sitede Thor Yuvarlak resimli pasta yanında daha yüzlerce özel tasarım pasta seçenekleri yer almaktadır. İstenilen pastanın sipariş et seçeneği ile formun doldurulması halinde siparişiniz tamamlanır. Pastalar teslim edileceği gün hazırlandığı için her zaman tazedir ve lezzetlidir.

 

Pasta siparişleri İstanbul’un tüm ilçelerine verilen adrese gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Online sipariş ve satın al seçeneğinden sitede bulunan tüm pasta modellerimizi inceleyerek siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Pasta hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Thor Yuvarlak Resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Thor Yuvarlak Resimli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek