Şimşek McQueen Resimli Yuvarlak Pasta

: BE380
2.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2000 TL
15
3000 TL
20
3800 TL
25
4500 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
7000 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen denildiğinde özellikle erkek çocuklarının gözleri parlar. Çocuklar tarafından çok fazla sevilen ve izlenen kahramanın pasta olarak gören çocukların hem mutlu oluyorlar hem de asla unutmuyorlar. Doğum günlerinde çocuklar için çok tercih edilen Şimşek Mcqueen Resimli Yuvarlak Pasta modelimizi online sipariş verebilirsiniz.

 

Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi bu modeli de sipariş formunu doldurarak sahip olabilirsiniz. Görüntüsü, nefis tadı ve en taze hali ile konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Tüm pastalarımızda olduğu gibi bu modelimizde sizin belirttiğiniz kişi sayısına göre hazırlanmaktadır. Bu nedenle forma kaç kişilik istediğinizi belirtmelisiniz.

 

Pasta modelimiz sipariş gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Formda belirtilen adrese istenilen tarih ve saatte ücretsiz kargo ile sorun yaşanmadan teslim edilmektedir. Tüm pasta modellerimiz için bize iletişim numaralarımızdan bağlanabilirsiniz. Ürünün içeriğinde değişiklik yapabilirsiniz.

 

Şimşek Mcqueen Resimli Yuvarlak Pasta görüntüsü ile sadece çocukların değil tüm yaş kesimi tarafından beğenilen bir modeldir. Online pasta siparişleriniz için sitemizi ziyaret ederek kutlamalarınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

 

Şimşek McQueen Resimli Yuvarlak pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek McQueen Resimli Yuvarlak pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek