Ayıcık Pasta

: BE053
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle küçük çocuklar tarafından çok fazla sevilen ve ilgi gören pasta modellerimizden bir tanesi Ayıcık Pasta modelimizdir. Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Ayıcık Pasta modelimiz genellikle ebeveynler tarafından çocuklarının doğum günü partileri için çok fazla tercih edilmektedir.

 

Genellikle iki katlı olarak hazırlanan Ayıcık Pasta modelimizde beyaz ve mavi renkler ağırlık göstermektedir. Birden çok ayı figürü bulunan Ayıcık Pasta modelinin en tepesinde yine çok sevimli bir ayı figürü yer almaktadır. Sevdiklerinizin en özel ve en anlamlı günlerine daha fazla anlam katmak için sizlerde hemen sitemizde bulunan sipariş bilgi formunu doldurarak siparişinizi verebilirsiniz.

 

Ayıcık pasta modelimiz sizlerin isteğine göre farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30, 35, 40 kişilik olmak üzere 6 farklı boyut seçeneği bulunan Ayıcık Pasta modelimizden sipariş vermek için hemen sipariş formunu doldurabilirsiniz.

 

Pasta siparişi verirken sipariş bilgi kısmında yer alan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati gibi önemli bilgileri doğru girdiğiniz takdirde siparişiniz tam zamanında sizlere ücretsiz kargo imkânımız ile ulaştırılacaktır.

 

Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek