Boksör Pasta

: BE279
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Eğer boksa merak sarmış ya da boks yapan bir çocuğunuz varsa ya da boksör bir tanıdığınız varsa ona verilecek en güzel yaş pasta Boksör pasta olacaktır. Böyle bir tercih yapmanız durumunda sevdiğiniz kişinin ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz ve ne kadar doğru bir tercih yapmış olduğunuza da ikna olmuş olacaksınız.

 

Birçok müşteri özellikle uzak yerlere sipariş verdikleri vakit kargonun kendilerinden para isteyip istemeyeceğini düşünmektedir. Boksör pasta için sizden herhangi bir kargo parası talebi olmayacaktır. Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası'na kargo ücreti olmadan hizmet vermekteyiz. Müşteriler pastalarını hangi adrese istediklerini sipariş formunda adres kısmına yazacaklardır. Ayrıca bunun dışında pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün meyveli mi çikolatalı mı yoksa frambuazlı gibi diğer seçeneklerini de sipariş formunda ürün içeriğinden seçme şansına sahiptirler. Sevdikleri için güzel bir not oluşturmaları da sipariş formunda mümkün kılınmıştır. Müşterilerimiz Boksör pasta siparişlerinde herhangi bir değişiklik talep ettiğinde telefon numaramızdan bize ulaşarak taleplerini bildirebilirler ve istedikleri tüm bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilirler.

 

Boksör Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Boksör Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek