Kız Arkadaş Hediye Pasta

: BE245
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Barbie kız çocuklarımızın oyuncakları arasında mutlaka yer alır. Doğum günüde pastasını Barbie olduğunu gören kızınızın sevinci iki kat daha artacaktır. 

 

Barbie Pastanızı dilerseniz şeker hamurundan ya da sadece kremadan sipariş verebilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum, pastalarınızı detaylı öğrenmek istiyorum diyorsanız aşağıda yer verdiğimiz iletişim telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

Barbie Pastamız ücretsiz kargo imkanıyla istediğiniz gün ve saatte teslim edilir. Bunun için sipariş verirken belirtmeniz yeterli olacaktır. Size sunduğumuz sipariş formuna kaç kişilik pasta olacağı, ürün içeriği, saati ve günü, adresi ve teslim alacak kişiyi belirtmeniz gerekmektedir. Bir değişiklik olduğu takdirde bize telefon numaralarımızdan ulaşıp bu değişiklik hakkında yeniden bir organize olabiliriz.

 

Pasta siparişinizi önceki günlerden vermeniz önerilir. Sipariş verdiğiniz pasta teslim tarihinde taze olarak hazırlanacağı için hazırlandıktan sonra pasta için bir değişiklik yapmamız mümkün olmayabilir. 

 

Siz sevgili müşterilerimize en özel günlerinde en güzel şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Sizler de sitemizi dostlarınıza tavsiye edebilir, daha çok kişiyi mutlu etmemize olanak sağlayabilirsiniz. 

 

Barbie Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Barbie Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek