Basketbol Takımı Pasta

: BE319
7.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
7000 TL
20
8000 TL
25
9000 TL
30
10000 TL
35
11000 TL
40
12000 TL
45
13000 TL
50
14000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pastalar günümüzde birçok farklı kutlama için tercih edilse de en popüler kullanım alanları halen doğum günleridir. Sevdiklerinin doğum günlerini daha unutulmaz hale getirmek isteyenler, butik pasta tercih etmektedir. En çok tercih edilen butik pasta modellerinden birisi de basketbol takımı pastadır.

 

Eğer basketbol ile çok ilgilenen bir çocuğunuz varsa, basketbol takımı figürlerinden oluşan bir pasta ile ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Tüm butik pasta modellerinde olduğu gibi basketbol takımı pastada da istediğiniz bazı değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

Pastanın içindeki malzemeleri, pastanın üstündeki figürlerin görünüşünü değiştirme talebiniz olursa tek yapmanız gereken, pasta siparişi verirken bunu belirtmektir. Online sipariş formunda pastanın  içeriğine dair isteklerinizi belirtebileceğiniz gibi pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Böylece pastanızın fazla gelip ziyan olması ya da davetlilere yetmemesi gibi bir durumla karşılaşmazsınız.

 

 Butik pastanız, belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz saatte gönderilecektir. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Kutlamayı unutulmaz hale getirecek  muhteşem pasta sadece bir tık uzağınızda!

 

Basketbol Takımı Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Basketbol Takımı Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek