• 0

Beşiktaş Taraftar Pasta

BE161

230,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40
45

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Spor severler için gerçekten çok değerli ve anlamlı pastalarımızdan sipariş verebilirsiniz. Eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza ya da aile bireylerine en önemli ve en anlamlı günlerinde beşiktaş taraftar pastaları ile hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Beşiktaş taraftar pastalarımız özenle ve dikkatle hazırlanmaktadır. Beşiktaş taraftar pasta modellerimiz ile en özel günleriniz daha fazla anlam kazanacak! Sürpriz yapacağınız kişiye; onun ilgi alanlarına ne kadar önem verdiğinizi göstermektedir.

 

Beşiktaş taraftar pastalarımız istediğiniz büyüklükte ve boyutlarda hazırlanmaktadır. 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik olarak hazırlanabilen pastalarımızla ve uygun fiyatlarımızla beklentilerinizi olabildiğince karşılamaktayız. Son derece beğenilen Beşiktaş taraftar pastalarımız çok fazla ilgi görmekte ve çok fazla sipariş edilmektedir.

 

Sizler de bu taraftar pastalarımız ile sevdiklerinize doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız sitemize giriş yaparak sipariş bilgi formunu doldurarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Alt kısımda yer alan telefon numaralarımız aracılığı ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un her yerine hızlı ve ücretsiz kargo imkânımız da bulunmaktadır. 

 

Beşiktaş Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beşiktaş Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.