Beyaz Çikolatali ve Karışık Meyveli

: BE354
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL
50
4000 TL

Beyaz Çikolatalı ve Meyveli pasta son zamanlarda çok fazla tercih ediliyor. Hazır pastalar menüsünde bulunan bu pasta çok fazla sipariş ediliyor. Hem tazeliği hem de lezzeti ile çok beğenilen Beyaz Çikolatalı ve Meyveli Pasta özel gün kutlamalarının vazgeçilmezi oluyor.

 

Pastanın içeriğinde değişiklik yapabilir ve istediğiniz meyve seçimi yapabilirsiniz. Bu isteğinizi bize Whatsapp üzerinden bildirebilirsiniz. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik hazırlanması gerektiğini belirtmeniz gerekiyor. Ayrıca adres bilgilerinin sipariş teslim gününün de doğru olarak verilmesi yaşanacak sorunların önüne geçilmesini saplıyor.

 

Tüm siparişlerde olduğu gibi Beyaz Çikolatalı ve Meyveli Pastayı da siparişin teslim edileceği günün sabahında hazırlamaktayız. Böylece sizlere en taze şekli ile teslim etmekteyiz. Size de bu muhteşem lezzeti misafirlerinize ikram etmek kalıyor. Adresinize ürünü biz teslim ediyoruz. Teslimatlar ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

Yapacağınız her kutlama için uygun pasta modellerimiz sitemizde yer almaktadır. Kişiye özel olarak yapılan pasta tasarımlarımızı inceleyerek online sipariş edebilir ve kısa sürede pasta sorununu halletmiş olursunuz.

 

Beyaz Çikolatalı ve Meyveli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Çikolatalı ve Meyveli pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek