Beyblade Pasta

: BE146
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyblade, çocukların en sevdiği  çizgi filmler arasında her zaman üst sıralarda olmuştur. 2000’li yılların ortasında popüler olmaya başlayan çizgi film, ününü bugünün çocukları arasında da yaymayı başarmıştır. Bu sebeple Beyblade figürlü pasta hayali kuran birçok çocuk vardır.

 

Çocuklarını doğum günlerinde mutlu etmek isteyen ebeveynler, çocukları için bu pastalardan satın almak istemektedir. Pastamburada, çocuklarına Beyblade pasta almak isteyen aileler için en doğru adres olacaktır.

 

Beyblade pasta, sizin siparişinizde belirttiğiniz doğrultuda hazırlanır. Pastanın modelinde veya renginde yapmak istediğiniz değişiklik varsa dikkate alınır.  Eğer pastanın çilekli olmasını isterseniz de çilekli olarak hazırlanır. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, pastanızın çilekli olmasını isterseniz, pastanızı yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmek gerektiği olacaktır. Çünkü pastalara meyve, şekli korumak için dondurulmuş olarak eklenir ve bu yüzden erimeden yemek gerekir.

 

Siparişiniz, İstanbul’un her iki yakasına da gönderilir. Kargo ücreti alınmaz. Siparişinizi iki gün önce vermek yeterlidir. Sipariş teslimat günü hazırlanacak ve size taze şekilde teslim edilecektir. Size de yemesi kalır. Afiyet olsun !

Beyblade Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyblade Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek