Buz kovalı Pasta

: BE233
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Jack Daniels pasta, genellikle erkek müşterilerimizin doğum günü amacı ile tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bu ürünümüz esprili arkadaşlar arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Arkadaşınızın doğum gününü farklı bir pasta ile kutlamak istiyorsanız bu ürünü sipariş ederek kutlamayı gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Pastamız "Buz kovalı pasta" olarak da sipariş edilebilmektedir. Pasta keki ve pasta içerisinde kullanılacak ürünler itina ile seçilerek lezzetli bir sonucun elde edilmesi sağlanır. Sevdiklerinizle tatlı anılarınızda yanınızda olabilmek adına elimizden gelen hizmeti sağlamaktayız. 

 

Jack Daniels pasta siparişi internet sitemiz üzerinden verilmektedir. Siparişte yaşanacak değişiklikler online olarak çözülemediği için iletişim numaralarımız yardımıyla bize ulaşarak siparişinizde ihtiyaç duyduğunuz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Pastanın kaç kişilik olacağı, hangi ürünlerin kullanılmasını istediğiniz, teslim edileceği adres gibi kriterler sipariş formunda bulunmaktadır. Bu formu doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Teslim tarihi ve saati geldiği zaman ürününüz size dilediğiniz saatte ulaştırılacaktır. Güzel bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsanız ücretsiz kargo hizmetimizden istifade ederek bu siparişi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

 

Jack Daniels Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Jack Daniels Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek