Big Boss Pasta

: BE347
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Big Boss Pasta görüntüsü ile asil görünen pasta modelimizdir. İki katlı olan pasta en az 15 kişilik için hazırlanmaktadır. İki gün öncesinden siparişiniz vermeniz gerekmektedir. Doğum gününde her yaş kesimi için sipariş edebileceğiniz Big Boss Pasta görünümü kadar tadı da muhteşemdir. Sipariş verenlerin yeniden sipariş vermek istedikleri ürünlerimizdendir.

 

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en iyi yolu onların özel günlerini daha da özel kılmaktır. Doğum gününde güzel bir pasta siparişi onların ne kadar özel olduklarını anlatmanın bir yoludur. Big Boss Pasta siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Adres bilgileri, pastanın büyüklüğü yani kaç kişilik olacağı, teslim gün ve saati, ürün içeriği bilgilerini doğru olarak doldurmanız halinde pastanız gününde ve saatinde verdiğiniz adrese ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

 

Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günleriniz için sitemizde birbirinden farklı tasarımlar ile hazırlanan pasta modellerimize göz atarak sipariş edebilirsiniz. Misafirlerinize tazelik ve lezzet olarak rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek