Big Boss Pasta

: BE349
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Big Boss Pasta ile sevdiklerinize unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlayabilirsiniz. Big Boss Pasta hem çocuk hem de yetişkinler tarafından beğenilen bir modeldir. Farklı ve renkli tasarımı ile oldukça ilgi görmekte ve farklı görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Unutulmaz doğum günlerinin pastasını almak için iki gün önceden siparişinizi vermelisiniz.

 

Pasta modellerimiz Big Boss Pasta ile sınırlı değildir. Yüzlerce pasta modellerimizden sadece birisidir. Dilediğiniz ürünün seçimi yaptıktan sonra pasta siparişinizi verebilirsiniz. Verilen siparişler tam gününde ve saatinde adresinize kadar teslim edilecektir. Teslim ettiğimiz ürünler için ayrıca kargo parası ödemenize gerek yoktur.

 

Tüm pastalarımız taze ve lezzetli olması için siparişin teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da ürünlerin içeriği hakkında bilgi almak, bazı değişiklikler yapmak isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilir, isteklerinizi bildirebilirsiniz.

 

Sitemizde düzenleyeceğiniz farklı konseptli kutlamalar için farklı tasarım pastalar yer almaktadır. Özel tasarım olarak yapılan pastalar hem uygun fiyatlı hem de birbirinden lezzetlidir.

 

Big Boss pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Big Boss pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek