Deniz Konseptli Pasta

: BE071
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Deniz Konsept Pasta, sipariş et dediğinizde istediğiniz günde ve saatte adresinize teslim ediliyor! Tabi bunun için öncelikle sitemizde bulunan sipariş formunu doldurmanız gerekiyor.

 

Deniz Konsept Pasta ya da diğer pasta modellerimizden sipariş etmek istediğinizde; sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağını, ürünün içeriğini, teslim almak istediğiniz gün ve saatini, adresinizi, bunun yanında doğum gününü kutlayacağınız kişinin ismini ve vermek istediğiniz mesajı yazarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Seçtiğiniz pasta modelinde değişiklik yapmak ya da ürünün içeriği hakkında bilgi almak için verdiğimiz iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilir ve özel isteklerinizi iletebilirsiniz. Siparişin teslim edileceği gün pasta modelleri tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Böylece hem tazeliği hem de lezzeti ile konuklarınıza pastalarımızı ikram edebilirsiniz. Üstelik İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo ile belirttiniz adrese siparişinizi teslim etmekteyiz.

 

Deniz Konsept Pasta sipariş et seçeneğini ve diğer butik pasta modellerimiz arasından kullanacağınız konsepte göre seçim yaparak online satın al seçeneği ile sitemizde bulabilirsiniz. Pasta siparişi için doğru adrestesiniz!

 

Deniz Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Deniz Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek