Lezzet Dünyası Pasta
Lezzet Dünyası Pasta
Lezzet Dünyası Pasta

Lezzet Dünyası Pasta

: BE214
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6250 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tasarımında kullanılan çikolata, dondurma, cola, hamburger, patates kızartması gibi figürler sayesinde renkli, iştah açıcı ve esprili bir görünüm sergileyen Lezzet Dünyası Pasta modelimiz; doğum günlerinin daha eğlenceli ve keyifli geçmesini sağlayabilir. Rengarenk ve iştah açıcı görünümüyle çocukların tercih ettiği modellerden birisi olan Lezzet Dünyası Pasta modelini, abur cubura ve fast food yiyeceklere bayılan dostlarınızın özel günlerini, doğum günlerini kutlamak için de tercih edebilirsiniz.

 

Oldukça renkli birçok figürün kullanıldığı bu modelin tasarımında değişiklik yapılmasını isterseniz, bizimle iletişime geçerek istediğiniz değişiklikler hakkında bilgi verebilirsiniz. Bunun yanı sıra sipariş formunda pastanın içeriği, büyüklüğü ve üzerine yazılmasını istediğiniz metin konularında da bilgi vermelisiniz.

 

Bu bilgiler ve istekler doğrultusunda teslimat günü hazırlanan Lezzet Dünyası Pasta ya da diğer ürünlerimiz, belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarındaki tüm ilçelere ücretsiz kargoyla yapılan teslimatlar, online pasta siparişi yoluyla aldığınız pastaların ve diğer lezzetlerin en ta<ze şekliyle ve ihtiyacınız olan zamanda elinize ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Lezzet Dünyası Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Lezzet Dünyası Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek