Çaydanlık Pasta

: BE216
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çaydanlık Pasta modelimiz, ülkemizdeki insanların çok sevdiği çay içme keyfi ve beraberindeki ince belli bardak, porselen çaydanlık figürlerini kullanarak hazırladığımız bir Butik Pasta modelidir. Özellikle çay tutkunu kişilerin doğum günlerinde veya diğer özel günlerinde yapılan kutlamalar için mükemmel bir seçenek olarak gösterilebilir. Tabi bu pastanın yanına demlenecek olan taze bir çay ile enfes lezzetleri denemeye ve alınan keyfi artırmaya da yardımcı olabilir.

 

Butik Pasta modellerimizin hepsinde olduğu gibi Çaydanlık Pasta modelimizin tasarımında da değişiklik yapılmasını isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirebilirsiniz. Online sipariş formunda ise pastanın içeriği, kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, teslimat günü ve saati gibi bilgileri vermelisiniz. En az 2 gün önce vereceğiniz sipariş, değişiklik istekleriniz ve sipariş formundaki bilgiler doğrultusunda teslimat günü hazırlanacaktır.

 

İsteklerinize göre teslimat günü tasarlanan ve hazırlanan pasta modellerimizi İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo avantajı ile ulaştırıyoruz. Bu şekilde ihtiyacınız olan vakitte en taze ve lezzetli şekliyle teslim alacağınız pastayı konuklarınıza en iyi haliyle ikram edebileceksiniz.

 

Çaydanlık Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çaydanlık Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek