Çikolatalı Frambuazlı Pasta

: BE126
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL

Son yıllarda Çikolatalı Frambuazlı Pasta çok fazla tercih edilmektedir. Sitemizde hazır pastalar menüsünde yer alan Çikolatalı Frambuazlı Pasta sipariş et dediğinizde mükemmel bir pasta modeli olarak özel gün kutlamalarında adresinize teslim edilecektir.

 

Çikolatalı Frambuazlı Pasta Sipariş dediğinizde tabi ki sipariş formunu da doldurmuş olmalısınız. Siparişini verdiğiniz pastanın kaç kişilik olacağını, teslimat yerini, tarihini ve saatini belirleyebilirsiniz. Pasta modeli üzerine kullanacağınız konseptte uygun ‘iyi ki doğdun’ ‘mutlu yıllar’ gibi ürün yazıları yazdırmak istiyorsanız bunları belirtmelisiniz.

 

Çikolatalı Frambuazlı Pasta ya da sitemizde yer alan yüzlerce pasta modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramızı arayarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Satın al dediğinizde pasta modeli ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm bölgelerine gününde ve saatinde sipariş formunda belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz. Pastalarımızın tüm modelleri sipariş günü tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Böylece pastaları en taze ve lezzetli haliyle misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Sitemizdeki diğer hazır pasta modellerine ve butik pasta çeşitlerine göz atmayı unutmayın!

 

Çikolatalı Frambuazlı pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı Frambuazlı pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

 

Canlı
Destek