Çikolatalı Frambuazlı Pasta

: BE126
200,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
200 TL
15
250 TL
20
350 TL
25
400 TL
30
500 TL
35
600 TL
40
700 TL
Bu pastayı 1 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son yıllarda Çikolatalı Frambuazlı Pasta çok fazla tercih edilmektedir. Sitemizde hazır pastalar menüsünde yer alan Çikolatalı Frambuazlı Pasta sipariş et dediğinizde mükemmel bir pasta modeli olarak özel gün kutlamalarında adresinize teslim edilecektir.

 

Çikolatalı Frambuazlı Pasta Sipariş dediğinizde tabi ki sipariş formunu da doldurmuş olmalısınız. Siparişini verdiğiniz pastanın kaç kişilik olacağını, teslimat yerini, tarihini ve saatini belirleyebilirsiniz. Pasta modeli üzerine kullanacağınız konseptte uygun ‘iyi ki doğdun’ ‘mutlu yıllar’ gibi ürün yazıları yazdırmak istiyorsanız bunları belirtmelisiniz.

 

Çikolatalı Frambuazlı Pasta ya da sitemizde yer alan yüzlerce pasta modelleri hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramızı arayarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Satın al dediğinizde pasta modeli ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm bölgelerine gününde ve saatinde sipariş formunda belirttiğiniz adrese teslim etmekteyiz. Pastalarımızın tüm modelleri sipariş günü tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Böylece pastaları en taze ve lezzetli haliyle misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Sitemizdeki diğer hazır pasta modellerine ve butik pasta çeşitlerine göz atmayı unutmayın!

 

Çikolatalı Frambuazlı pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı Frambuazlı pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

 

Canlı
Destek