Çikolatalı Pasta

: BE125
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
950 TL
30
1100 TL
35
1300 TL
40
1600 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çikolatalı Pasta modelimiz çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de doğum günlerinde en çok tercih edilen mükemmel bir pasta modeli olarak ilk sıralarda yer alıyor.

 

Hazır pastalar arasında yer alan ve doğum günlerinde çok fazla tercih edilen Çikolatalı Pasta modelimiz, satın al seçeneğini online olarak kullanabileceğiniz pasta modelleri arasında bulunuyor. Hazır pasta modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, alt bölümde verilen iletişim telefon numaralarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yine bu ürün ya da diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için Whatsapp seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

Pastalar, özellikle de çikolatalı pastalar neredeyse tüm insanların severek yedikleri yiyeceklerin başında yer alır. Siz de sevdiğiniz kişiler için özel gün kutlamalarında Çikolatalı Pasta sipariş ver diyerek kutlamaları daha anlamlı hale getirebilir ve sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

 

Online olarak verebileceğiniz pasta siparişleriniz için sipariş formunda pastanın kaç kişilik olacağı, ürün teslim gün ve saatini belirtmelisiniz. Ayrıca ürün yazısını da bize bildirerek pastanın size özel biçimde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Çikolatalı pastamız, isteğe bağlı pasta kişi sayısında değişiklik yapabilirsiniz. Çikolatalı pastamız İstanbul Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

 

 

Canlı
Destek