Çilek Çikolatalı Pasta

: BE331
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
950 TL
30
1100 TL
35
1300 TL
40
1600 TL
45
1850 TL
50
2000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çilek ve çikolatanın bir araya gelmesi ile hem görüntü hem de lezzet olarak ortaya mükemmel bir pasta oluşuyor. Çilek Çikolatalı Pasta siparişini çilek ve çikolatayı seven yakınlarınız için sipariş verebilirsiniz.

 

Hazır pastalar menüsünde bulunan Çilek Çikolatalı Pasta modelimiz en çok tercih edilen modellerimizden birisidir. Farklı içerik ve tasarımlar ile daha birçok çeşidimiz sitemizde yer almaktadır.

 

10 kişilikten 50 kişiliğe kadar hazırladığımız pastanın siparişini 1 gün öncesinden vermeniz gerekiyor. Sizler için özel olarak tasarladığımız pastalarımızı istediğiniz tarih ve saatte kapınıza kadar ücretsiz kargo garantisi ile getirip teslim ediyoruz.

 

Çilek Çikolatalı Pasta ve diğer tüm pasta modellerimiz için online sipariş verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sipariş et seçeneği ile sipariş formunu doldurmanız.

 

Ürünlerimiz en taze hali ile sizlere teslim edilmektedir. Pastalarımız siparişin teslim edileceği gün yapılmaktadır. Pasta modellerimiz, ürün içeriği hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.

 

Pasta siparişinin güvenilir adresi Pastamburada.com yüzlerce ürün seçeneği ile özel günlerinizin daha özel olmasını sağlıyor.

 

Çilek Çikolatalı resimli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çilek Çikolatalı resimli pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek