Çilek Mois Pasta

: BE355
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL
50
4000 TL

Çileği sevmeyen yok gibidir. Bu güzel lezzeti pastanın içerisinde ve üzerinde görmek herkesin hoşuna gider. Bu muhteşem lezzet için yapmanız gereken hazır pastalar arasında bulunan Çilek Mois Pasta siparişini online olarak tamamlamak ve sahip olmak. Çilek Mois Pasta meyve ağırlıklı olduğu için hem görüntüsü hem de tadı mükemmeldir.

 

Doğum gününde çileklerden meydana gelen pastayı gören kişi çileği de çok seviyorsa çok mutlu olacaktır. Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi Çilek Mois Pasta modelimizi de ücretsiz kargo ile istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim etmekteyiz. Sipariş et diyerek sipariş formunu doldurmanız pastanın teslimatı için yeterli olacaktır. Uygun fiyatları ile dikkat çeken pastanın kaç kişilik olacağını ve ürünün içeriğini belirtmeniz gerekiyor.

 

Tüm ürünlerimiz siparişin teslim edileceği sabah hazırlanmaktadır. Sizlere taze olarak teslim edilir. Teslimat, ürünler, pastanın içerikleri gibi konularda bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Doğum günün en önemli sürprizi pastadır. Pastanın görüntüsünün yanında taze ve lezzetli olması için hemen bizimle iletişime geçin!

 

Çilek Mois Pasta pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çilek Mois Pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek