Batman Soslu Pasta

: BE002
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Batman Soslu Pasta sipariş et seçeneğiyle pasta siparişi vererek doğum gününü kutlayacağınız kişi için sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz. Bu modelimiz sıra dışı tasarımının yanı sıra üzerindeki çikolata sosu sayesinde de birçok kişinin favorisi olan bir pasta modelidir. Tabi yaptığınız kutlamaya uygun konseptte hazırlanan diğer butik pasta modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

 

Hem Batman Soslu Pasta için hem de diğer sipariş verdiğiniz pasta modellerimiz için değişiklik yapılmasını talep edebilirsiniz. Bunun için de bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. İletişim numarası aşağıda verilmiştir. İsterseniz Whatsapp kanalı ile de pasta modellerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bizimle iletişime geçerek ve sipariş formunu doldurarak istenilen değişikliklerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş formunda ise pastanın kaç kişilik olacağını, teslim gününü ve saatini belirtmelisiniz. Ücretsiz kargo ile yapılan pasta teslimatları belirttiğiniz adrese istediğiniz gün ve saatte yapılacaktır.

 

Batman Soslu Pasta sipariş et seçeneğindeki modelimiz ve tüm butik pasta modellerimiz sipariş gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Yani tüm pasta siparişlerimizi taze olarak adreslere teslim etmekteyiz.

 

Batman Soslu Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Batman Soslu Patron Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek