Diş Hekimi Pasta

: BE068
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

İnsanlar, belli meslekleri yapan arkadaşlarının doğum günlerini, onların mesleklerinden bazı özellikler içeren pastalar ile kutlayabilmektedir. Siz de son yıllarda popüler olmuş bu kutlama akımına katılmak istiyorsanız Pastamburada.com adresine gidip pasta modellerimize göz atabilirsiniz. Eğer Diş Hekimi konseptli bir pastaya ihtiyacınız varsa, Pastam Burada adresindeki diş hekimli pastaya hayran olacaksınız. Tabi diş hekimi olmak isteyen çocukların ya da gençlerin doğum günlerinde de bu modelimizi tercih edebilirsiniz. İsterseniz pastanın modelinde de değişiklik yapılmakta; pasta sizin istediğiniz şekilde teslim edilmektedir.

 

Diş Hekimi Pasta, görüntü olarak arkadaşınızı mutlu etmesinin yanı sıra, lezzetiyle de memnun edecektir. Pastalarımız, usta pastacılar tarafından en sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır.

 

Diş Hekimi pasta almaya karar verdiyseniz, iki gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Pastanız belirttiğiniz günde adresinize teslim edilecektir. Pastanız teslimat gününün sabahında yapılmaya başlanır ve böylece taze bir şekilde elinize geçer. 

 

Pastalarımız, İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz şekilde teslim edilmektedir.  Teslimatın sorunsuz biçimde yapılması için teslimat adresi, teslimat günü ve saati bilgilerini eksiksiz ve hatasız olarak girmeniz gerekir.

 

Diş Hekimi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Diş Hekimi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek