Kral Tacı Pasta

: BE317
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü dendiğinde akla ilk olarak pastalar gelmektedir. Son dönemlerde birçok insan sevdiklerinin doğum gününü kutlamak için butik pasta tercih etmektedir. Butik pastalar sayesinde, zaten güzel bir gün olan doğum günleri daha unutulmaz günler haline gelebilir. Son zamanlarda en çok ilgi gören butik pasta modellerinden birisi de kral tacı pastadır.

 

Bu pasta modeli özellikle erkek çocuklarını çok sevindirmektedir. Bir butik pasta olan kral tacı pastayı sipariş ederken, çeşitli değişiklik taleplerinizi iletebilirsiniz. Figürlerde çeşitli detaylandırmalar yapılabilir, pastanın malzemeleri farklılaştırılabilir. Bunları pasta siparişi vermek için online formu doldururken belirtmeniz yeterli olacaktır.

 

Pastanın gideceği adresi ve ne zaman teslim edilmesini istediğinizi pasta siparişi verirken belirtmenizden sonra size yapacak fazla bir şey kalmayacaktır. İstediğiniz butik pasta, sizin belirttiğiniz adrese ve belirttiğiniz saatte gelecektir.

 

Sipariş günü hazırlanmaya başlayan pastanız çok taze bir şekilde size ulaşacaktır. İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır. Pasta siparişi verirken pastanın kaç kişilik olacağını da seçerek, pastanın artmasının ya da yetmemesinin önüne kolayca geçebilirsiniz.

 

Kral Tacı Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kral Tacı Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek