Takım Elbise Pasta

: BE323
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modelleri birçok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kutlamalarınızı daha unutulmaz hale getirmek için butik pastalar oldukça iyi bir tercih olacaktır. Butik pastalar, eşsiz görüntüleri ve lezzetleriyle doğum gününü kutlayacağınız kişiyi memnun edecektir. 

 

En çok ilgi gören butik pasta modellerinden biri de Takım Elbise pastadır. Özellikle erkek arkadaşınızın doğum gününü ya da herhangi bir başarısını kutlayacaksanız, bu pasta modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

 

Pastanın içeriğindeki malzemeleri ya da görüntüsünü kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Pasta siparişi verirken belirtmeniz yeterli olacaktır. Pastanın kaç kişilik olacağını da online sipariş formunda belirtmeniz gerekmektedir.  Pastanın hangi adrese teslim edileceğini ve saat kaçta teslim edileceğini de seçtiğinizde sipariş tamamlanmış olacaktır.

Butik pasta modellerinde en az iki gün önce sipariş vermeniz gerekmektedir. Pastanız, sipariş sabahı hazırlanacak ve taptaze biçimde belirttiğiniz saatte size teslim edilecektir. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun pasta siparişi verebilirsiniz. Pastalar, İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo avantajıyla gönderilmektedir. Unutulmaz bir pasta tek tık uzağınızda.

 

Takım Elbise Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Takım Elbise Doğum Günü pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek