Fenerbahçe Pasta

: BE038
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Fenerbahçe, Türkiye’nin en çok taraftarı olan takımlarından birisidir. Taraftar pastaları arasında bulunan Fenerbahçe Pasta büyük ilgi görmektedir.  Fenerbahçe Pasta, farklı temalara sahip olacak şekilde hazırlanabilemektedir. Siparişi verirken istediğiniz detayları belirtirseniz, pasta istediğiniz şekilde hazırlanacaktır. Pastalar tazeliğini koruması için teslimat günü hazırlanmaya başlanır ve en taze şekilde, teslimat saatinde size teslim edilir.  Pastanın siparişini iki gün önceden vermeniz yeterli olacaktır.

 

Futbol tutkunu arkadaşınıza ya da çocuğunuza tuttuğu takımla ilgili temalar barındıran bir pasta alarak onu özel bir günde daha da mutlu etmek istiyorsanız,  doğru adreste bulunuyorsunuz. Tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak ve pastanızda istediğiniz detayları belirtmektir. Pastanız en taze ve lezzetli halinde,İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun size teslim edilecek ve size de sadece afiyetle yemesi kalacaktır.

 

İstediğiniz pasta, taptaze şekilde ve istediğiniz saatte size teslim edilir. Sadece taraftar pastalarını değil, tüm pasta modellerini ve diğer ürünlerimizi aynı avantajlardan faydalanmak şartıyla online olarak satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

 

Fenerbahce Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Fenerbahce  Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek