• 0

Fındık Çikolatalı Pasta

BE133

100,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40

Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Hazır pasta modellerimiz arasında yer alan fındık çikolatalı pasta modelimiz özellikle doğum günleri başta olmak üzere tüm özel günler için sık sık tercih edilmektedir. Her türlü kutlama ve partiye uygun olan fındık çikolatalı pasta modelimiz hem görüntüsü ile hem de enfes tadı ile müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmektedir.

 

Çikolatalı pasta içine ve üzerine bol miktarda fındık eklenerek üretilen fındık çikolatalı pasta modelimiz sizlerin isteklerine göre farklı boyutlarda üretilme imkânı bulunan pasta modelleri arasında yer almaktadır. 10, 15, 20, 25, 30, 35 ya da 40 kişilik olmak üzere 7 farklı boyut seçeneği bulunan fındık çikolatalı pasta modelimizden sipariş vermek için tek yapmanız gereken işlem sitemizde bulunan sipariş bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır.

 

Sipariş bilgi formunda yer alan teslim adresi, teslim saati ve teslim tarihi gibi bilgiler fındık çikolatalı pasta siparişinizin istediğiniz gün ve saatte elinize ulaşması açısından büyük bir önem taşımaktadır. Soru ve görüşleriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.