• 0

Fıstık Çikolatalı Pasta

BE132

100,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40

Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

 

Doğum günleri, yıl dönümleri ya da diğer tüm özel günler için gönül rahatlığı ile sipariş verebileceğiniz fıstık çikolatalı pasta büyük küçük herkes tarafından sevilen ve beğenilen pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Çikolatalı pasta üzerine bol fıstık eklenerek hazırlanan fıstık çikolatalı pasta modelimiz özellikle doğum günleri için ideal olan bir pasta modelimizdir.

 

Fıstık çikolatalı pasta modelimiz sizlerin isteğine bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 10, 15, 20, 25, 30, 35 ya da 40 kişilik olarak 7 farklı boyda üretilebilen fıstık çikolatalı pastamızdan sipariş etmek için yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu eksiksiz ve doğru bilgiler kullanarak tamamlamak olacaktır. Yine sipariş bilgi formumuzda yer alan teslim tarihi, teslim adresi ve teslim saati gibi bilgilerin doğru olarak girilmesi siparişinizin sizlere istediğiniz gün ve saatte ulaştırılması açısından büyük bir önem taşımaktadır.

 

Diğer tüm pasta modellerimizde de olduğu gibi fıstık çikolatalı pastalarımız da Avrupa ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerine kargo ile gönderilmektedir.