Fıstık Çikolatalı Pasta

: BE135
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL

Doğum gününü kutladığınız kişi için özel gününde özel olarak hazırlanan Fıstık Çikolatalı Pasta mükemmel bir seçim olabilir. Pasta sipariş et dediğinizde ürününüz istediğiniz tarih ve saatte size teslim edilecektir. Sipariş formunda bulunan ürün yazısı seçeneğine doğum günü kutlanacak kişinin ismini ve vermek istediğiniz mesajı girerek, kendisine unutulmaz bir doğum günü pastası hediye etmiş oluyorsunuz.

 

Hazır pasta modelleri arasında yer alan Fıstık Çikolatalı Pasta modelimiz en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Modelde bazı değişiklikler yapılmasını isteyebilir ve böylece pastayı kişiye özel hale getirebilirsiniz. Tabi öncelikle sipariş et seçeneğinden sipariş formunu doldurmanız gerekiyor. Sipariş formunda vereceğiniz pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat bilgileri, hangi gün ve saatte ürünün teslim edileceği gibi bilgileri belirtmelisiniz. Diğer pasta modellerimiz için de aynı yöntemleri takip etmelisiniz.

 

Fıstık Çikolatalı Pasta siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Her türlü konsepte uygun pasta modellerimiz sitemizde yer alıyor. Üstelik İstanbul’un her semtine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.İstediğiniz pasta modelini seçerek ve satın al diyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Canlı
Destek