• 0

Fıstık Soslu Pasta

BE134

100,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
10
15
20
25
30
35
40

Bu ürünü 1 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Muhteşem görüntüsü ve lezzetli tadı ile herkesi kendine hayran bırakan hazır pasta modellerimizden bir tanesi olan Fıstık Soslu Pasta; doğum günleri, yıldönümleri ve diğer tüm kutlamalar veya partiler için uygun olan bir pasta modelimizdir.

 

Çikolatalı pasta üzerine yeşil fıstık sosu dökülerek hazırlanan Fıstık Soslu Pastamız özellikle dış görünüşü ile tatlı severlerin çok fazla ilgisini çekmektedir. Fıstık Soslu Pasta modelimiz sizlerin istekleri doğrultusunda farklı boyutlarda üretilme imkânı bulunan pastalarımız arasında yer almaktadır. 10, 15, 20, 25, 30, 35 ya da 40 kişilik olmak üzere 7 farklı boyut seçeneği bulunan Fıstık Soslu Pastalarımız özel günlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz pasta modellerimizdendir.

 

Fıstık Soslu Pasta sipariş etmek istiyorsanız sitemize giriş yaparak sadece sipariş bilgi formumuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş formunda yer alan teslim adresi, teslim saati ve teslim tarihi Fıstık Soslu Pasta siparişinizin tam istediğiniz zaman size ulaştırılması açısından çok büyük bir önem taşımaktadır.