Fıstıklı Çikolatalı Pasta

: BE166
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
500 TL
15
650 TL
20
800 TL
25
1050 TL
30
1200 TL
35
1350 TL
40
1500 TL
45
1650 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü pasta ve hazır pasta modelleri arasında yer alan Fıstıklı Çikolatalı Pasta modelimiz için satın al seçeneğini kullanarak online sipariş verebilirsiniz. Pasta modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ya da seçtiğiniz pasta modelinde değişiklik yapmak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Sadece Fıstıklı Çikolatalı Pasta hakkında değil, tüm pasta modellerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Bilgi almak için Whatsapp seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

Doğum günü pastasını herkes severek tüketir. Pasta sipariş et diyerek sevdiğiniz kişilerin özel günlerinde yaptığınız kutlamaların şenlik havasında geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle sipariş formunu online olarak doldurmanız ve istediğiniz pasta hakkında tam olarak bilgi vermeniz ile istediğiniz pastaya kavuşabilirsiniz.

 

Online sipariş verdiğiniz pasta modeli hakkında bilgi almak için iletişim numaralarından bize ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp kanalından da butik pastalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz pasta modelinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri, ürün içeriğini, teslim gününü ve saatini son olarak da ürün yazısını bize bildirerek, ücretsiz kargo sayesinde adresinize teslim edilmesini sağlamış olursunuz.

Canlı
Destek