Fıstıklı Çikolatalı Pasta

: BE166
350,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
350 TL
15
450 TL
20
650 TL
25
800 TL
30
1000 TL
35
1300 TL
40
1600 TL
45
1850 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum günü pasta ve hazır pasta modelleri arasında yer alan Fıstıklı Çikolatalı Pasta modelimiz için satın al seçeneğini kullanarak online sipariş verebilirsiniz. Pasta modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ya da seçtiğiniz pasta modelinde değişiklik yapmak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Sadece Fıstıklı Çikolatalı Pasta hakkında değil, tüm pasta modellerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Bilgi almak için Whatsapp seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

Doğum günü pastasını herkes severek tüketir. Pasta sipariş et diyerek sevdiğiniz kişilerin özel günlerinde yaptığınız kutlamaların şenlik havasında geçmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle sipariş formunu online olarak doldurmanız ve istediğiniz pasta hakkında tam olarak bilgi vermeniz ile istediğiniz pastaya kavuşabilirsiniz.

 

Online sipariş verdiğiniz pasta modeli hakkında bilgi almak için iletişim numaralarından bize ulaşabileceğiniz gibi Whatsapp kanalından da butik pastalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz pasta modelinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri, ürün içeriğini, teslim gününü ve saatini son olarak da ürün yazısını bize bildirerek, ücretsiz kargo sayesinde adresinize teslim edilmesini sağlamış olursunuz.

Canlı
Destek