Fiyonk Pasta

: BE091
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son derece sevimli bir o kadar da kibar bir görünüme sahip olan Fiyonk Pasta modelimiz hem küçük çocukların hem de çocuk ruhlu yetişkinlerin doğum günü partilerinde olmazsa olmazdır. Genel olarak çocuklarının en özel ve en önemli günleri olan doğum günlerinde onları daha özel ve daha mutlu hissettirmek adına ebeveynler Fiyonk Pasta modelimizden sipariş etmeyi tercih etmektedir.

 

Butik pasta modellerimiz arasından en çok tercih edilenler arasında yer alan Fiyonk Pasta modelimiz istenilen renklerde üretilebilmektedir. Eğer sizler de çocuklarınızın doğum gününde unutulmaz bir pasta modeli olsun istiyorsanız hiç düşünmeden Fiyonk Pasta modelimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Fiyonk pasta sipariş etmek için sitemizde yer alan sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Fiyonk Pasta sipariş ederken sipariş formunda bulunan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati son derece büyük bir önem taşımaktadır. Ayrıca yine sipariş formunda yer alan ürün yazısı kısmından pastanızın üzerine yazı da ekleyebilirsiniz. Fiyonk Pasta modelimiz de diğer pasta modellerimizde olduğu gibi ücretsiz kargo imkânı sağlanmaktadır.

 

Fiyonk Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Fiyonk Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek