Frambuazlı Pasta

: BE356
1.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1000 TL
15
1250 TL
20
1500 TL
25
1750 TL
30
2000 TL
35
2500 TL
40
3000 TL
45
3500 TL
50
4000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde hazır pastalar kategorisinde yer alan Frambuazlı Pasta özellikle frambuazı seven kişiler için harika bir seçim olacaktır. Frambuazlı Pasta satın al diyerek sevdiklerinize güzel bir doğum günü pastası armağan etmiş olabilirsiniz. Pastanızı kutlamanızdan bir gün öncesinde sipariş edebilir ve bu güzel lezzeti tadabilirsiniz.

 

Pastamız sizin istediğiniz kişi sayısına göre 5 ile 50 kişilik olarak hazırlanabilmektedir. Bu nedenle mutlaka kaç kişilik pasta istediğiniz belirtmelisiniz. Pastalar özel kutlamaların olmazsa olmazlarıdır. Kişiye özel olarak hazırlanan pastalar için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

Teslimat gün ve saatini siz bildiriyorsunuz biz de tam vaktinde elinize ulaştırıyoruz. Verilen adrese kargo ücreti talep etmeden teslimat yapmaktayız. Frambuazlı pasta ya da diğer tüm ürünlerimiz taze olması için teslimat sabahı hazırlanmaktadır. Konuklarınıza rahatlıkla ikram edebilirsiniz. Çünkü hem taze hem de lezzetli pastalarımız tüm müşterilerimiz tarafından tam not almakta ve bizlere teşekkür etmektedir.

 

Doğum gününde hüsrana uğramamak, taze ve lezzetli ürünler için en doğru adreste bulunuyorsunuz. Konseptiniz için en uygun pastayı seçin ve siparişinizi verin.

 

Frambuazlı Pasta pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Frambuazlı Pasta pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek