Galatasaray Pasta

: BE212
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Aslan yürekli sevdiklerinizi doğum günlerinde mutlu etmenin en kolay yolu Galatasaray Pasta modelimizi online pasta siparişi hizmetimizden faydalanarak almanız olarak gösterilebilir. Sarı kırmızı renkler, kulüp logosu ve kupa gibi figürler kullanılarak hazırlanan Galatasaray Pasta, sarı-kırmızı renklere gönül veren tüm sevdiklerinizin doğum günleri için çok iyi bir seçim olacaktır!

 

Galatasaray Konseptli Doğum Günü Pastası modelimizi ürün sayfasında bulunan sipariş formunu doldurmak suretiyle sipariş edebilirsiniz. WhatSapp hattımızı kullanarak bu model ve diğer modellerimiz hakkında daha geniş bilgiler edinmenizi mümkündür. Butik pasta modellerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikler varsa telefon numaramızı arayarak bize bilgi verebilirsiniz. Sipariş formuna girdiğiniz bilgiler ve isterseniz bizimle iletişime geçerek verdiğiniz bilgiler doğrultusunda teslimat gününde size özel tasarlanan ve hazırlanan Galatasaray Konseptli Doğum Günü Pastanızı adresinize teslim ediyoruz.

 

Sipariş formuna girdiğiniz ölçülere, içerik bilgisine ve üstüne yazılmasını istediğiniz metne göre hazırlanan pastanız yine sipariş formunda belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un her yerine gönderdiğimiz pastanızı sevdiklerinizle ve misafirlerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Galatasaray Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Galatasaray Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek